Новини

Каталог

  • Учебна литература
  • Научна и справочна литература
  • Справочници и речници за ученици
  • Публицистична и художествена литература
  • Мултимедия
  • Образователна система „Вики и Ники“
  • Детски книжки
СПИСЪК НА ОДОБРЕНИТЕ УЧИТЕЛИ ОТ IX НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА УЧИТЕЛИ-ТВОРЦИ, 2017
25.09.17 г.

1. Азис Мурад, учител по английски език, СУ "В. Левски", гр. Ардино

2. Албена Декова-Атанасова, педагогически съветник, НУ „Отец Паисий”, гр. Плевен
3. Александър Александров, преподавател по история и литература, ПГПТ, гр. Лом
4. Анелия Янковска-Сенгалевич, начален учител, 73 СУ „Владислав Граматик“, гр. София
5. Анелия Минчева, учител по английски език, Търговска гимназия „Княз Симеон Търновски“, гр. Стара Загора
6. Антоанета Стоименова, учител по математика, ЕГ „Иван Вазов”, гр. Смолян
7. Бисерка Алексиева, старши учител по български език и литература, ОУ „Петко Р. Славейков”, гр. Варна
8. Божанка Георгиева, учител по английски език, ОУ „Цветан Спасов“, гр. Плевен
9. Боряна Станева, старши учител по български език и литература, ОУ „Любен Каравелов“, гр. Свиленград
10. Велина Ценкова, учител по английски език в начален етап, ОУ "Свети Климент Охридски", гр. Плевен
11. Величка Иванова, учител по български език и литература/ английски език, „Свети Паисий Хилендарски“, с. Равно
12. Виолета Бедринова, начален учител, Начално училище „Васил Левски“, гр. Пазарджик
13. Виолета Михова, педагог, ДМСГД, гр. Кърджали
14. Геновева Цандева, старши учител, ДГ "Лилия", гр. Пловдив
15. Георги Сталев, преподавател по български език и литература, ОУ "П. Славейков", гр. Димитровград
16. Грациела Солакова, учител по български език и литература, ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”,  гр. Силистра
17. Детелина Тихолова, учител изобразително изкуство, ПМГ “Проф. Ем. Иванов“, гр. Кюстендил
18. Джени Панайотова, начален учител, ОУ "Драган Манчов", гр. Пловдив
19. Диана Николчева, учител по български език и литература, СУ "Христо Ботев", гр. Враца
20. Диана Леонтиева-Димовска, учител по български език и литература, ОУ „Васил Петлешков“, гр. Пловдив
21. Динко Динков, учител по български език и литература, ВСУ  “Захари Стоянов”, гр. Бургас
22. Динко Динев, зам. директор, СУ „Железник“, гр. Стара Загора
23. Дияна Семерджиева, преподавател по български език и литература и история и цивилизация, ОУ,, Васил Левски”, с. Брестник, обл. Пловдив
24. Евдокия Иванова, детски учител, ДГ " Ивайло", гр. Велико Търново
25. Ели Видева, учител по математика и информационни технологии на свободна практика, гр. Хасково    
26. Емил Капитанов, старши учител по български и руски език,  СУ "Аргира Жечкова", гр. Сливен
27. Емилия Дякова, специален педагог, "Център за специална образователна подкрепа (ЦСОП)", гр. Пловдив
28. Женя Димитрова, заместник директор по учебна дейност в начален етап, ОУ „Добри Чинтулов“, гр. Варна 
29. Захаринка Куцева, учител по български език и литература и предметите от философския цикъл ПГ за приложни изкуства, гр. Смолян
30.  Златина Великова , директор, ДГ „Тракийче“, гр. Нова Загора 
31. Златина Вълева, старши учител по български език и литература, ГПЧЕ „Ромен Ролан”, гр. Стара Загора
32. Иванка Гушевилова, учител по български език и литература, ОУ „Неофит Рилски“, гр. Велинград
33. Ирина Даскалова, старши учител по български език и литература, СУ „Свети Софроний Врачански“, гр. Пловдив
34. Йонка Йорданова, старши начален учител, ОУ „Св.св. Кирил и Методий”, гр. Сливен
35. Йордан Лесов, учител по български език и литература,  ОУ „Петър Парчевич“, гр. Чипровци
36. Йорданка Гецова, учител по парково и ландшафтно проектиране, Професионална гимназия по архитектура, строителство и геодезия „Арх. Камен Петков”, гр. Пловдив
37. Кристина Кирякова, преподавател по френски език, Френска езикова гимназия "А. дьо Сент-Екзюпери", гр. Пловдив
38. Лидия Димитрова, преподавател по български език и литература, ЧОУ "Образователни технологии", гр. София
39. Любомира Петрова, ПГСА, учител по БЕЛ, гр. Пазарджик
40. Маргарита Дочева – Иванова, СУ „Георги Бенковски“,  старши учител по философия и история, гр. Тетевен
41. Маргарита Василева, старши учител по български език и литература, 127 СУ ,,Иван Николаевич Денкоглу”, гр. София
42. Мариана Маринова, учител по български език и литература, СУ " Иван Вазов", гр. Поморие
43. Мария Николова, лектор по български език и литература,  „Училища Европа”, гр. Радомир 
44. Мария Дерменджиева, старши начален учител, ОУ "Ангел Кънчев", гр. Асеновград
45. Мария Димиева, учител по български език и литература, Природоматематическа гимназия „Акад. Иван Гюзелев”, гр. Габрово
46. Марта Радева, Първо основно училище „Христо Смирненски”, учителка по български език и литература, гр. Провадия
47. Мартен Калеев, учител по информационни технологии, Трето ОУ „Д-р Петър Берон“, гр. Монтана
48. Мая Митова, СУ ”Св. Паисий Хилендарски”, старши учител по български език и литература, гр. Кресна
49. Мая Ангелова, старши учител, НУ " Васил Левски", гр. Вършец
50. Мила Велчева, старши учител в начален етап, ОУ „Бачо Киро”, гр. Велико Търново
51. Милена Йорданова, детска учителка, ДГ " Слъчев ден", гр. Шивачево
52. Мирослава Дончева, старши учител в начален етап, ОУ ”Св. св. Кирил и Методий”, гр. Кюстендил
53. Митко Джунгуров, преподавател по български език и литература, гимназия "Гьоте", гр. Бургас 
54. Младен Младенов,  главен учител, ОУ“ Христо Ботев“, с. Горни Лом, обл. Видин
55. Надежда Кибритова – Енева, учител по немски и английски език, ПГСА, гр. Пазарджик
56. Надежда Станилова, учителка по английски език, училища Европа, гр. Стара Загора
57. Наталия Цветанова,  директор, ДГ № 6 „Слънце“, гр. Монтана
58. Николина Милева, психолог, СУ "Георги Бенковски", гр. Тетевен 
59. Нина Крумова, директор, Детска градина №5 „Вела Пеева“, Град Перник
60. Нина Чилиянска, учител по немски език, ОУ "Неофит Рилски", с. Обнова, обл. Плевен
61. Пепа Петрова, начален учител, ОУ „Мати Болгария“, гр. Казанлък
62. Петя Димитрова, старши учител, ДГ №6 "Слънце", гр. Монтана
63. Радалия Касърова, старши учител по математика и информационни технологии, ОУ "Антон Страшимиров", с. Светлен
64. Райна Георгиева, учител по български език и литература, ПГТ, гр. Дупница
65. Рашел Леви, старши учител, 18 СУ " Уилям Гладстон", гр. София
66. Рая Ганева, учител по математика, 32. СУИЧЕ „Св. Кл.  Охридски“, гр. София
67. Росица Иванова, педагогически съветник, СУ „Христо Проданов“, гр. Карлово
68. Румен Димитров, старши учител по физика и астрономия, 96 СУ "Л. Н. Толстой", гр. София
69. Румена Донева-Гатева, детски учител, 165 ДГ "Латинка", гр. София
70. Светлан Тонев, старши учител в начален етап на образование, ОУ "Петко Рачев Славейков", гр. Карнобат
71. Светлана Караколева, старши учител, преподавател по задължително пиано, НУФИ "Филип Кутев“, гр. Котел
72. Светлана Филева, старши учител в начален етап, СУ "Емилиян Станев", гр. Велико Търново
73. Севдалина Петкова, старши учител по български език и литература, ОУ „Иван Сергеевич Тургенев”, гр. Разград
74. Славка Зашева, директор, ДГ „Звънче“, гр. Стамболийски
75. Соня Келеведжиева, старши учите по български език и литература, ПГПЗЕ „Захарий Стоянов“, гр. Сливен
76. София Стойнева, преподавател  по  български  език  и  литература, Гимназия  с  преподаване  на  чужди  езици  „ Симеон  Радев„, гр.  Перник  
77. София Тодорова, учител по български език и литература, 9. ФЕГ „Алфонс дьо Ламартин”, гр. София 
78. Станка Бонева, учител по философия, български език и литература, ПГХ и ХВТ „Д. И. Менделеев“, гр. Варна
79. Стоян Боев, учител по български език и литература, ОУ „Яне Сандански”, гр. Пловдив
80. Траяна Кайракова, педагогически съветник, СУ "Железник", гр. Стара  Загора
 
обратно към всички